Damskie spojrzenie na świat

pomysły na panieński

Pomysły na panieński – jak zorganizować idealny wieczór pełen wrażeń i atrakcji?

Dzisiaj poruszę temat wieczoru panieńskiego, na który miałam ostatnio zaszczyt organizować. Stwierdziłam, że jestem na świeżo z wszystkimi informacjami i bardzo dużo naczytałam się o dzisiejszych trendach, więc postanowiłam się nimi z wami podzielić. Więc jeśli właśnie zostałaś wybrana na świadkową swojej przyjaciółki, siostry, kuzynki lub kogoś z rodziny to wiedza z tego artykułu może trochę rozjaśni Ci drogę. Przed Tobą szereg obowiązków i wyzwań. Będziesz musiała spełnić wszystkie potrzeby i marzenia związane z tym ważnym dniem. Organizacja wieczoru panieńskiego musi być idealnie przemyślana i rozplanowana, aby panna młoda była zadowolona i spełniona w tę ostatnią noc… Jak przygotować idealny panieński?

Zabawy na panieński

Zacznijmy od początku. Dla wielu osób wieczór panieński jest dużo większym wyzwaniem niż obowiązki i wspieranie panny młodej w dniu ślubu. Pomysły na panieńskie są różne i równie szalone. Na początku należy wybadać teren i przeprowadzić kilka wywiadów z najbliższymi osobami młodej. Wieczór jest przygotowywany dla niej, więc powinnyśmy się dowiedzieć czego tak naprawdę oczekuje i co dokładnie lubi. Jest to najważniejszy etap, ponieważ jeśli zrobimy coś nie po jej myśli to może być spora wtopa. Chodzi tutaj głównie o to, czy marzy jej się striptizer i różne zboczone gadżety (popularny angielski zwyczaj), czy może woli wyszaleć się w klubie, albo na łonie natury organizując kameralny piknik. To ważne, ponieważ wiele osób ze względu na swoje poglądy i religijność może źle się bawić i czuć niekomfortowo. Warto też porozmawiać z panną młodą czego dokładnie oczekuje – to chyba najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie zaliczymy żadnej wtopy domyślając się.

Dalsze przygotowania mogą pozostać tajemnicą. Niezależnie od miejsca i stylu organizowanej imprezy należy zadbać o odpowiednie zabawy i akcenty, które podkreślą okazję spotkania. Najczęściej są to zabawne i często zboczone rozrywki, które są spersonalizowane pod pannę młodą. Pomysłów na zabawy jest wiele, aczkolwiek najpopularniejsze są quizy o przyszłych małżonkach i różne śmieszne zadania. Często wybierane są również babskie opowieści, podczas których każda z uczestniczek opowiada swoje najśmieszniejsze sytuacje i wpadki damsko-męskie. Bardzo popularna jest także gra miejska, podczas której panna młoda wykonuje różne śmieszne i często upokarzające zadania chodząc po mieście i zaczepiając obcych ludzi. Dość ciekawym, choć kosztownym, pomysłem, może być zorganizowanie wieczoru panieńskiego za granicą. W takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie wyjazd all inclusive w Albanii. Jak widać możliwości jest wiele jednak priorytetem są preferencje i oczekiwania panny młodej, dlatego warto dopasować zabawy do jej gustów.

zabawy na panieński

Gadżety na wieczór panieński

Podczas wieczoru panieńskiego można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Jak już wcześniej wspomniałam ważne jest tutaj dopasowanie do oczekiwań panny młodej, więc nie szalejmy z różowymi penisami na okularach i rurkach do picia, jeśli wiemy, że może się jej to nie spodobać. Natomiast jeśli dobrze znamy pannę młodą warto zaszaleć ze śmiesznymi akcesoriami, szarfami lub strojami. Popularne stały się korony, tatuaże na wodę i szarfy z napisem „team bride”. Warto też zadbać o dobrane stroje, które będą pasować do klimatu imprezy. Możesz także zorganizować aparat, który będzie od razu drukował zdjęcia. Będziecie miały z nich niezły ubaw, a potem wspaniałą pamiątkę.

Prezenty na wieczór panieński

Sporo dziewczyn zastanawia się, czy na wieczorze panieńskim wręcza się prezent pannie młodej. Jest to temat dość dyskusyjny, gdyż dziewczyny uważają, że skoro zorganizowały panieński, za który same płaciły to można go potraktować jako prezent. Jednak ja uważam, że nawet jakaś mała drobnostka będzie mile widziana. Możecie się złożyć na jakiś bon do sklepu z bielizną. Panna młoda będzie mogła wybrać sobie coś seksownego na noc poślubną. Ewentualnie można podarować jej jakąś bieliznę lub kosmetyki. Popularny ostatnio stał się album panieński, do którego wpisuje się i wkleja zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Jest to sentymentalna pamiątka, która ma największą wartość dla panny młodej.

Wpisy, które mogą Ci się spodobać