Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych na stronie TeoriaKobiety.pl jest właścicielka strony, Paula Traub (mail: paula.traub@onet.pl).

Moja strona korzysta z ciasteczek, dzięki którym mogę zbierać statystyczne informacje na temat odwiedzających mnie użytkowników (m.in. na jakich urządzeniach przeglądają moją stronę i ile czasu na niej spędzają, skąd się na niej znaleźli, jakie teksty najchętniej czytają i jakiej są płci) oraz pomagają dostosować ewentualne reklamy do preferencji użytkowników.

Ponad to jestem administratorem danych osobowych, które użytkownik świadomie i dobrowolnie mi przekazuje (np. imię i adres e-mail podczas komentowania wpisu lub zapisywania się na newsletter). Jednocześnie w przetwarzaniu powyższych danych uczestniczy mój hostingodawca (Zenbox, który przechowuje Twoje dane na serwerze) oraz system komentarzy Disqus (w celu zarządzania komentarzami — zostawiając na blogu komentarz dobrowolnie godzisz się na to).

Twoje dane są u mnie bezpieczne, zobowiązuję się nie przekazywać ich żadnym niepowołanym osobom ani firmom oraz nie przechowywać dłużej, niż to konieczne.