Jak oceniać salony sukien ślubnych? Karty ocen do pobrania za darmo

Jak oceniać salony sukien ślubnych? Karty ocen do pobrania za darmo
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Wiecie już, jak przygotować się do pierwszej przymiarki sukni ślubnej, oraz jak wyglądała moja pierwsza przymiarka, nie wiecie jednak, jaki wypracowałam sobie system oceniania salonów, które odwiedziłam. Dzisiaj krótko Wam o tym opowiem, a na końcu posta znajdziecie przygotowane przeze mnie karty ocen, które możecie pobrać za darmo i wydrukować 🙂

Kiedy odwiedza się kilka lub kilkanaście salonów, trudno jest się nie pogubić. Gdzie obsługa była miła, a gdzie zupełnie niekompetentna? Które suknie leżały najlepiej, a które miały najkorzystniejsze ceny? W którym salonie zostało zrobione to jedno jedyne zdjęcie? W którym wchodzi w grę szycie na zamówienie, a w którym tylko kupno gotowego projektu? Niestety, wszystkie te informacje po pewnym czasie, szczególnie w natłoku emocji i zmęczenia zlewają się w jedną całość i łatwo zapomnieć o najważniejszych rzeczach.

Przed wybraniem się na przymiarki przygotowałam sobie kartki i poprosiłam moją świadkową, która była ze mną, żeby robiła dokładne notatki. Dzięki temu później na spokojnie mogłam sobie przypomnieć, gdzie mierzyłam jaką suknię, jak poszczególne modele się nazywały i ile kosztowały, oraz które sprzedawczynie były kompetentne, a które mniej, a całą tą wiedzę miałam uporządkowaną.

Na kartkach przygotowałam nagłówki z zagadnieniami, które były dla mnie najważniejsze — dzięki temu nie zapomniałam o nic dopytać, a całą zdobytą wiedzę mam uporządkowaną i, co najważniejsze, zawsze pod ręką.

Trochę przekształciłam karty ocen, z których korzystałam podczas moich przymiarek i przygotowałam dla Was cztery nieco różniące się od siebie opcje takich kart, które możecie za darmo pobrać, a później wydrukować i korzystać z nich podczas własnych przymiarek.

Karty prezentują się tak:

salon sukni ślubnych karta ocen

I możecie pobrać je stąd: granat | róż | czerń | tabela

Jak podobają Wam się takie karty ocen? Myślicie, że to dobry pomysł na zebranie wszystkich informacji o salonach? Jak Wy radziłyście sobie z zapamiętaniem wszystkiego podczas pierwszych przymiarek? Piszcie w komentarzach 🙂Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia  
Powiadom o