Zabawny prezent DIY na walentynki.

Walentynki wielu osobom kojarzą się z tandetą, kiczem, różem i czerwienią, romantycznymi kolacjami, oraz kupowaniem swojej drugiej połówce prezentów, mimo braku natchnienia i jakiegokolwiek sensownego, oryginalnego pomysłu. Czasami szukamy ciekawego DIY na walentynki, jednak generalnie w tym dniu (i miesiąc przed nim) wszystko jest totalnie przesłodzone. 
A gdyby tak raz podejść do walentynek z dystansem i dać swojej drugiej połówce coś zabawnego? Ja w tym roku przygotowałam dla Radolskiego coś skromnego, właściwie symbolicznego, ale — tak myślę — śmiesznego i uroczego. To prezent, do którego oboje będziemy wracać z uśmiechem. 
Chciałabym pokazać Ci, że wystarczy ruszyć głową, żeby zrobić coś naprawdę fajnego i oryginalnego. Może Ty również zdecydujesz się na podobny podarunek dla partnera lub partnerki? 
Teraz myślę, że świetnym pomysłem byłoby dodanie paru prywatnych żartów i nawiązań do naszych wspólnych przygód, ulubionych filmów, i tak dalej, żeby uczynić ten prezent jeszcze bardziej osobistym, ale ta wersja też jest w porządku. Oto moje czternaście liścików miłosnych z przymrużeniem oka na czternastego lutego! 🙂 

Jak Ci się podoba?