Kontakt i współpraca

Chcesz z nami porozmawiać lub nawiązać współpracę?
Napisz maila na adres paula@teoriakobiety.pl lub radolsky@teoriakobiety.pl
TeoriaKobiety.pl to różowy blog lifestylowy, na którym poruszam tematy związków, organizowania wesela (i innych imprez okolicznościowych), mody i urody oraz szeroko pojętej kultury. W prowadzeniu strony pomaga mi mąż — Radolsky — specjalizujący się w pisaniu o alkoholach i technologii.
Dowiedz się o nas więcej ze strony O NAS.
Chętnie podejmiemy współpracę z osobami lub firmami, które chcą pokazać swoje produkty i usługi na blogu TeoriaKobiety.pl oraz powiązanych z nim social mediach.
Prowadzony przeze mnie Instagram @teoriakobiety jest galerią estetycznych zdjęć typu flatlay, na których zwykle pokazuję biżuterię, książki, kosmetyki i drobne gadżety. Konto ma ok. 300 followersów i aktywną społeczność, z czego większość z nich do młode kobiety z dużych miast.
Prowadzony wspólnie fanpage na Facebooku to miejsce, gdzie dzielimy się z czytelnikami tak zwaną prywatą, publikujemy wiele zdjęć oraz linki do tekstów na blogu. Częstymi gośćmi na fanpage’u są nasze zwierzaki: kot Tyrion i buldog francuski Porky. Ok. 500 fanów aktywnie komentuje i lajkuje zamieszczane materiały.
Jeśli chcesz zareklamować swój produkt lub usługę na blogu albo w social mediach lub masz inny pomysł na współpracę, wyślij maila na adres paula@teoriakobiety.pl lub radolsky@teoriakobiety.pl
Wcześniejsze przykładowe współprace: