Kontakt i współpraca

Chcesz z nami porozmawiać lub nawiązać współpracę?Napisz maila na adres paula@teoriakobiety.pl lub radolsky@teoriakobiety.pl

TeoriaKobiety.pl to różowy blog lifestylowy, na którym poruszamy tematy związków, organizowania wesela (i innych imprez okolicznościowych), mody i urody, szeroko pojętej kultury, technologii i alkoholi.

Dowiedz się o nas więcej ze strony O NAS.

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami lub firmami, które chcą pokazać swoje produkty i usługi na blogu.

Równolegle z blogiem prowadzimy także fanpage na Facebooku Teoria Kobiety, na którym zgromadziliśmy ponad 500 fanów. Są to przede wszystkim kobiety w wieku od 18 do 44 roku życia, mieszkające w dużych i średnich miastach. 93% użytkowników pochodzi z Polski.

Oprócz tego samodzielnie prowadzę konto na instagramie @teoriakobiety. Jest ono zbiorem lifestylowych zdjęć, pod którymi dzielę się swoimi przemyśleniami i radami. Wokół profilu utworzyła się niewielka (ok. 400 followersów), ale zaangażowana społeczność, która chętnie bierze udział w dyskusjach oraz reaguje na stories. Odbiorcami są przede wszystkim kobiety w wieku 18-34 lat, pochodzące ze średnich i dużych miast, zainteresowane modą, urodą i kulturą. 81% odbiorców pochodzi z Polski.

Jeśli chcesz zareklamować swój produkt lub usługę na blogu albo w social mediach lub masz inny pomysł na współpracę, wyślij maila na adres paula@teoriakobiety.pl lub radolsky@teoriakobiety.pl