Wiosenny outfit z długą spódnicą w roli głównej

Wiosenny outfit z długą spódnicą w roli głównej
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Do tej pory właściwie takich postów na Teorii Kobiety nie było — oto pierwszy raz, kiedy pokażę Wam stylizację. Moim fotografem był dziś Radolski, a w roli głównej (oprócz mnie ;)) wystąpiła moja nowa długa spódnica Bonprix.

Jak już wspomniałam, główną rolę gra maxi spódnica Bonprix, nowość w mojej szafie, na którą czekałam z niecierpliwością, bo ten fason podobał mi się już od zeszłego sezonu. Trochę się bałam, że nie będę się w nim dobrze czuła, bo nigdy wcześniej nie miałam spódnicy o podobnym kroju, ale okazała się idealna. Świetnie się w niej czuję, w dodatku jest w naprawdę świetnej cenie, tym bardziej się cieszę, że się na nią skusiłam. Do tego klasyczne białe trampki, gładka koszulka, jeansowa kurtka i można ruszać na podbój świata! To taki prosty zestaw, trochę nawet pachnie klasyką, a jednak wydaje mi się bardzo wyjątkowy. A Wy co myślicie?

Spódnica Bonprix Spódnica Bonprix Spódnica Bonprix Spódnica Bonprix Spódnica Bonprix