TOP 5 seriali na wiosnę

TOP 5 seriali na wiosnę
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Kto czytał bloga w starej odsłonie, ten wie, że jestem ogromną fanką seriali. Tegoroczna wiosna będzie dla mnie szczególnie udana, ponieważ będę miała do obejrzenia aż pięć seriali — będą to zarówno nowości, jak i powroty, znajdzie się też kilka pozycji, które mam do nadrobienia, bo nie oglądałam na bieżąco. Jeśli Wy także szukacie ciekawych seriali na wiosnę, zapraszam do czytania — może Was zainspiruję 😉

Wielkie powroty

Gra o tron

Nikogo chyba nie zdziwi, jeśli powiem, że czekam z niecierpliwością na kolejny sezon Gry o tron. Nigdy nie pomyślałabym, że taki serial da mi aż tyle radości i  że tak bardzo będę za nim tęsknić. Jeśli też jesteście fanami tego serialu, możecie umilić sobie oczekiwanie na nowy sezon moimi starymi tekstami: „Top 5 duetów z Gry o tron” oraz „Wakacyjne wyjazdy dla fanów Gry o tron„.

Pretty Little Liars — Słodkie kłamstewka

Mogliście przeczytać o nich w tekście „Top 6 seriali na zimowe wieczory” — pora roku się zmienia, ale moja ciekawość, jak skończy się historia morderstwa Alison DiLaurentis nie zmniejsza się ani trochę. Wspominałam wcześniej, że serial w pewnym momencie zaczyna się ciągnąć, momentami jest wręcz absurdalny i przyznaję, że teraz trzyma mnie przy nim już chyba tylko ciekawość, ale pierwsze sezony były naprawdę dobre, więc kto nie widział, a lubi takie klimaty, niech nadrobi.

Do nadrobienia

Wielkie kłamstewka

Nowy serial HBO przebojem wszedł na ekrany i od razu zdobył moje zaciekawienie. Przyciągnął mnie głównie tytuł (bo jak fanka Słodkich kłamstewek mogłaby przejść obojętnie obok Wielkich?!) i obiecująca obsada, później doszły do tego dobre recenzje. Obiecuję sobie, że lada dzień zacznę oglądać.

Trzynaście powodów

Serial młodzieżowy i tajemnicza śmierć to słowa klucze, obok których nie mogę przejść obojętnie. A że do obejrzenia tego serialu będę potrzebowała Netflixa? Świetnie, przy okazji załapię się też na House of Cards!

Oczekiwana premiera

Twin Peaks

Lada dzień skończę oglądać wersję z 1991 roku i już nie mogę się doczekać kontynuacji! Co prawda w momencie, w którym jestem zagadka śmierci Laury Palmer wydaje się być wyjaśniona, a fabuła robi się trochę za bardzo paranormalna, jak na mój gust, ale genialnie wykreowane postacie (agent Cooper!!!) i ciekawość przekonują mnie do niecierpliwego oczekiwania na nowy sezon.

To moja piątka seriali, które obowiązkowo muszę obejrzeć tej wiosny. Macie też swoją listę must watch?

PS. Tylko nie spojlerujcie w komentarzach na temat Wielkich kłamstewek, Trzynastu powodów i starego Miasteczka Twin Peaks 😉