See Bloggers 2018

See Bloggers 2018
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Ostatni weekend był dla nas pełen emocji. Braliśmy udział w corocznym festiwalu twórców internetowych See Bloggers — ja po raz trzeci, Radolsky drugi — który tym razem odbył się w Łodzi. Jak się bawiliśmy i czego się nauczyliśmy? Dowiecie się tego z dzisiejszego małego podsumowania.

See Boggers 2018

Zwykle sytuacja Teorii Kobiety wygląda tak, że od zimy do wiosny coś się dzieje, pojawiają się nowe teksty i zdjęcia, a około kwietnia, dziwnym trafem zawsze po zapisach na See Bloggers blog zapada w sen zimowy i jedynie wegetuje w sieci, bez żadnych nowych treści. Czasami wynika to z braku czasu na pisanie, czasami z tego, że wpadam w blogowy dołek i tracę motywację. Zawsze jednak z See Bloggers wracam z nową dawką wiedzy i motywacji właśnie, a po powrocie blog wraca do życia.

Nie inaczej będzie i tym razem. Jeśli jesteście ze mną na Facebooku, pewnie wiecie, że ostatni czas był dla mnie ciężki z powodu zmiany pracy i ciągnięcia dwóch etatów. Od przyszłego tygodnia zostanie mi tylko jedna praca, do tego w stałych godzinach, z wolnymi popołudniami i weekendami, a więc będę miała o wiele więcej czasu na pisanie.

Całe szczęście, że mój powrót na bloga zgrał się w czasie z tegorocznym See Bloggers, bo kolejny raz na festiwalu otrzymałam dawkę wiedzy i motywacji, którą będę chciała wykorzystać w nadchodzących miesiącach.

O ile pierwszy dzień festiwalu spędziłam głównie na dość długich warsztatach z emisji głosu, kulinarnych oraz alkoholowych (!), tak drugi dzień zasypał mnie ogromną ilością pomysłów, które chciałabym wcielić w życie.

Ogromny udział miała w tym Fashionelka, której wykłady uwielbiam i na które z niecierpliwością czekam co roku. Tym razem Eliza uświadomiła mi, jakie zmiany powinnam wprowadzić na bloga, jeśli chcę, żeby był odbierany totalnie profesjonalnie (a do tego dążę i chcę, żeby lipcowy nowy start właśnie taki był).

Sporo nowych rzeczy wartych wprowadzenia w życie dowiedziałam się także na warsztatach fotograficznych flatlay, ale efekty tych warsztatów będziecie mogli zobaczyć głównie na Instagramie (na którego serdecznie Was zapraszam, bo znowu tętni życiem!).

See Bloggers teoretycznie sprzyja również zawieraniu nowych znajomości. W praktyce wychodzi tak, że przecież trochę głupio zaczepiać obcych ludzi, więc robię to rzadko (ale wiem, że nie tylko ja mam taki problem, także spoko!), ale mimo to każdego roku spotykam kilka wspaniałych, ciekawych i inspirujących blogerów. Tym razem udało mi się poznać Panią Miniaturową, która jest jedną z moich ulubionych blogerek i którą bardzo cenię przede wszystkim za dystans do siebie. Pozdrawiam, Agata, i dzięki za rozmowę! Radolsky też Cię pokochał! 😀

See Bloggers 2018

Oczywiście poza nielicznymi nowymi znajomościami, wiedzą i inspiracjami na See Bloggers było też mnóstwo zabawy! Byliśmy z Radolskim w Łodzi już od piątku, zobaczyliśmy Manufakturę (piękne miejsce!) i ulicę Piotrkowską.

See Bloggers 2018 See Bloggers 2018

W sobotę do południa gotowałam z Pascalem mule i pierwszy raz je jadłam. To dopiero było przeżycie dla takiej fanki tradycyjnej polskiej kuchni, jak ja!

See Bloggers 2018See Bloggers 2018

Bardzo ucieszyłam się też z tego, że w tym roku zamiast standardowej wieczornej imprezy odbyła się gala wręczenia blogowych nagród. Miałam okazję pierwszy (i pewnie ostatni) raz założyć elegancką sukienkę, która od ponad roku leżała w szafie z nieoderwaną metką 😉

See Bloggers 2018

A Wy byliście na See Bloggers? Jeśli tak, co Wam się najbardziej podobało? Czujecie się zainspirowani? 🙂Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia  
Powiadom o