Podsumowanie sierpnia

Podsumowanie sierpnia
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

W ubiegłym miesiącu mało nas było na blogu i Facebooku, częściowo to przez urlop, częściowo przez zmiany, jakie aktualnie u nas zachodzą. Jeśli jesteście ciekawi, co działo się u nas, kiedy byliśmy offline, to zapraszam do czytania 🙂

Zacznę może od tego, co już wiecie — nasza rodzinka się powiększyła i do kota dołączył pies: buldog francuski Porky! Jesteśmy teraz na etapie poznawania się ze szczeniakiem i uczenia go, jak funkcjonować w naszej rodzinie, co zajmuje nam sporo czasu i energii. Dopiero zaczynamy wychodzić z nim na dwór, przyzwyczajamy do kota, próbujemy powoli tresować i, przede wszystkim, bardzo staramy się dbać o jego potrzeby, które — jak na tak małego pieska — są naprawdę spore.

buldog francuski

Przygarnięcie psa było równoznaczne ze zrezygnowaniem z wyjazdu nad morze, ale odbiliśmy sobie to, wybierając się na kilka mniejszych wycieczek. Odwiedziliśmy Wisłę (w iście zimowej atmosferze, brr!), Kraków (tutaj zastało nas upalne lato) i Warszawę (gdzie królowała jesień).

Muszę zaznaczyć, że w Warszawie byliśmy nie bez powodu — mieliśmy bilety na Wielki Mecz TVN vs. WOŚP! Nie tylko spędziliśmy w stolicy świetny weekend (pierwszy raz!), ale także wzięliśmy udział w bardzo pozytywnym wydarzeniu, mieliśmy okazję zobaczyć na żywo mnóstwo znanych osób i bawiliśmy się w naprawdę świetnej atmosferze na stadionie Legii.

A Wy co robiliście w sierpniu? 🙂