O NAS

teoria kobiety nagłówek logo

Witamy na poradnikowo-lifestylowym blogu TeoriaKobiety.pl

Tu Paula i Radek!

Nie rozwiążmy za Ciebie Twoich problemów, ale możemy dać Ci kilka dobrych wskazówek, dzięki którym oszczędzisz, zmotywujesz się, zrozumiesz płeć przeciwną, zbudujesz udany związek i będziesz trochę szczęśliwszym, a może nawet lepszym człowiekiem.   Jeśli podoba Ci się blog i chcesz mieć pewność, że nic na nim nie przegapisz, polub Teorię Kobiety na Facebooku.

Ja — Paula — zajmuję się pisaniem tekstów w tematyce kobiecej, robieniem zdjęć na instagrama, prowadzeniem mediów społecznościowych, tworzeniem newslettera oraz szeroko pojętą reklamą bloga. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać lub nawiązać współpracę, napisz maila na paula@teoriakobiety.pl.

Radolsky pisze teksty w tematyce męskiej, robi sporą część zdjęć, kręci i montuje filmy oraz zajmuje się wszystkimi kwestiami technicznymi, które dla mnie często są czarną magią. Jeśli chcesz z nim porozmawiać lub nawiązać współpracę, napisz maila na radolsky@teoriakobiety.pl.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, rodzicami kota Tyriona i buldoga francuskiego Porky’ego. W wolnym czasie chętnie czytamy i oglądamy filmy. Lubimy też gry planszowe i towarzyskie.

Radolsky chętnie gra także na Xboxie, popijając przy tym jakiś dobry alkohol. Nie jest fanem motoryzacji, chociaż za swoje auto dałby się pokroić.

Ja większość wolnego czasu poświęcam na prowadzenie bloga, a kiedy nikt nie patrzy, nałogowo oglądam seriale. Lubię dobrze zjeść, chociaż sama mało gotuję. Jestem fanką smakowej herbaty i słodkiego wina.

Dlaczego nie obchodzimy rocznicy zaręczyn?