„Kindness Boomerang” — Orly Wahba — recenzja + konkurs

„Kindness Boomerang” — Orly Wahba — recenzja + konkurs
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Na blogu w ostatnim czasie pojawia się sporo postów książkowych — to oznacza, że mam sporo czasu na czytanie. Dzisiaj jednak przedstawię Wam książkę, którą można pochłonąć w jeden wieczór, albo — jeszcze lepiej — czytać po jednej stronie codziennie przez rok!

„Kindness Boomerang” — Orly Wahba

„Kindness Boomerang” to nietypowa książka pełna zadań na każdy dzień roku, motywujących cytatów i refleksji. Książka ma na celu zmotywowanie nas do bycia lepszym dla siebie i innych. Wszystkie zadania to wyzwania, które powinniśmy stawiać sobie danego dnia — dzięki ich spełnieniu pomożemy innym oraz sobie! Dodatkowo na każdej stronie znajdziemy pasujący do zadania cytat i refleksja, która powinna zmotywować nas do wykonania zadania.

Na przykład 4 maja to dzień starych przyjaciół — zadanie na ten dzień to „Zadzwoń do kogoś, z kim od pewnego czasu nie rozmawiałeś i daj mu znać, że za nim tęsknisz”. Pod zadaniem znajduje się cytat: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś”. 

W ten sposób na każdy dzień roku mamy proste zadanie, którego wykonanie poprawi samopoczucie nasze, oraz innej osoby, a każde zadanie okraszone jest cytatem i refleksją, które mają zmotywować nas do działania i pokazać, dlaczego warto włożyć w zadanie odrobinę wysiłku.

O ile okładka książki jest naprawdę estetyczna i po prostu słodka, wnętrze prezentuje się prosto i minimalistycznie.

"Kindness Boomerang" — Orly Wahba — recenzja

A teraz niespodzianka!

Wydawnictwo Buchmann i ja mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz książki „Kindness Boomerang”! Co należy zrobić? Wystarczy w  komentarzu pod tym postem podać Wasz ulubiony cytat — motywujący, poruszający, zapadający w pamięć.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 25 stycznia do końca dnia. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę jedno, z cytatem, który najbardziej przypadnie mi do gustu — ta osoba dostanie od wydawnictwa Buchmann własny egzemplarz książki „Kindness Boomerang”!

Ogłoszenie wyników nastąpi do 27 stycznia w tym poście, a zwycięzca będzie miał czas do 30 stycznia na podanie mi w wiadomości prywatnej na fanpage’u adresu do wysyłki nagrody. Jeśli do tego czasu nie otrzymam od zwycięzcy wiadomości, wylosuję inną osobę!

Zadanie konkursowe jest proste, a nagroda naprawdę piękna i cenna — to nie tylko pięknie wydana książka, ale również bodziec, który może przynieść wiele dobrego! 🙂

WYNIKI

Pragnę ogłosić, że konkurs wygrywa Dominika z cytatem „Bez wysokich gór nie bylibyśmy w stanie wspiąć się na szczyt. A przecież urodziliśmy się po to, by znaleźć się na szczycie” – „Na rozstaju dróg” – R.P. Evans. Gratuluję! 🙂