Jak zachować wspomnienia z podróży?

Jak zachować wspomnienia z podróży?
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, żona swojego męża. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Oboje z Radolskim wychodzimy z założenia, że powinniśmy jak najwięcej podróżować, póki mamy na to czas i pieniądze, a nie mamy dzieci, które trzymałyby nas w domu. Nie ważne, czy to Szwecja, czy Warszawa — grunt, że odwiedzamy coraz to nowe miejsca i oglądamy coraz to nowe rzeczy! Tylko jak najlepiej zachować wspomnienia z podróży? Dzisiaj mam dla Was kilka pomysłów!

Zatrzymaj chwilę

Zdjęcia to podstawa każdej wycieczki — szczególnie w czasach, kiedy właściwie każdy z nas ma telefon z aparatem! Najfajniejszym wyjściem jest wywołanie zdjęć i wsadzenie do albumu, lub umieszczenie ich w fotoksiążce. Jak wiecie z tekstu o tym, jak tanio i modnie udekorować mieszkanie, ja jestem również fanką ładnych ramek na zdjęcia, oraz przypinania ich do tablicy korkowej, gdzie w jednym miejscu można skumulować najfajniejsze wspomnienia 🙂

Bilet do krainy wspomnień

Skoro już mowa o tablicy korkowej — ja, oprócz zdjęć, mam na niej również różne bilety i wejściówki. Jestem dość sentymentalną osobą i nigdy nie wyrzucam takich drobiazgów, a jeśli nie mieszczą się na tablicy, chowam je do specjalnego pudełka. Mogę Wam zagwarantować, że znaleźlibyście w nim wszystkie zaproszenia na uroczystości oraz kartki urodzinowe, jakie dostałam w swoim życiu! Zwykle zachowuję też bilety do teatru czy muzeum, a także samolotowe — bilet z mojego pierwszego lotu ma na tablicy korkowej honorowe miejsce, zaraz obok wejściówki na koncert ukochanego zespołu!

Mapa Zdrapka do odkrywania odwiedzonych miejsc na nowo

Jako, że uwielbiamy odwiedzać coraz to nowe miejsca, chcielibyśmy móc chwalić się wszystkim naszymi podróżami. Świetnym sposobem na to jest Mapa Zdrapka od Play Print, która zawisła w naszym salonie zaraz po remoncie. My mamy opcję VIP, czyli czarno-złotą.

mapa zdrapka

Działanie takiej mapy jest bardzo proste: przedstawia świat, wody zaznaczone są na czarno, a lądy na złoto. Złota warstwa służy do zdrapywania — czym więcej miejsc odwiedziliśmy, tym więcej zdrapujemy, odkrywając kolorowe pola wszystkich państwa świata! Mapa jest wykonana bardzo ładnie, ma elegancki design, a oprócz państw, do zdrapania mamy także cuda świata! Muszę przyznać, że to idealny element do naszego nowego salonu.

mapa zdrapka

My postanowiliśmy zdrapywać tylko te miejsca, w których byliśmy wspólnie, dlatego póki co swoje kolory pokazała nam tylko Polska, Bułgaria i Szwecja, jednak mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zdrapać również Włochy, a w przyszłym roku może i fragment Azji! 😉

Uwaga, konkurs! Wygraj własną Mapę Zdrapkę!

Już teraz ktoś z Was może wygrać Mapę Zdrapkę Premium od Play Print, czyli wersję mapy świata w jasnych kolorach! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jakie miejsce najbardziej chciałbyś zdrapać na Mapie Zdrapce, czyli jakie miejsce na świecie chciałbyś odwiedzić i dlaczego?

Odpowiedzi możecie udzielać w komentarzach pod tym tekstem lub pod tym postem na fanpage’u Teoria Kobiety — ponieważ konkurs odbywa się jednocześnie tutaj i na Facebooku, a spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wyłonię jednego zwycięzcę.

Konkurs trwa do piątku 29.06, wyniki zostaną ogłoszone do 30.06 tutaj oraz na Facebooku, a zwycięzca do 7.07 musi przesłać mi adres do wysyłki w wiadomości prywatnej. Wygra najbardziej kreatywna i interesująca odpowiedź, wybrana przeze mnie. Nagrodą jest Mapa Zdrapka Premium od Play Print.

mapa zdrapka

Czekam na Wasze odpowiedzi i powodzenia! 🙂

WYNIKI KONKURSU

Konkurs wygrywa Mamma Pcheła! Gratuluję i proszę o kontakt 🙂Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia  
Powiadom o