Podsumowanie lipca

Podsumowanie lipca
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Lipiec minął mi przede wszystkim pod znakiem pracy, jednak na szczęście znaleźliśmy z Radolskim również czas na krótki wyjazd i rozwój. Poza tym, niezmiennie, w kręgu moich zainteresowań znalazły się również seriale i kosmetyki, o których dzisiaj przeczytacie.

Zacznę może od największego i najbardziej inspirującego lipcowego wydarzenia, jakim jest See Bloggers. Mogliście już przeczytać na blogu, czy warto jechać na See Bloggers,  kto jest zainteresowany tematem, tego odsyłam właśnie do tamtego tekstu, bo dzisiaj nie chciałabym się jakoś szczegółowo nad tym rozdrabniać. Powiem tylko, że po pierwsze, fajnie było na te kilka dni wyjechać, zmienić otoczenie i klimat, a po drugie, See Bloggers to impreza, która naprawdę inspiruje do pracy i nowych projektów — stąd moje postanowienie o powrocie na Instagrama. Radolski też zdecydował się wrócić do pisania, od teraz nie tylko na Teorii Kobiety, ale także na swoim fanpage.

Poza tym pracujemy, a raczej zamierzamy zacząć pracować nad jeszcze jednym projektem. Póki co pozostanie on tajemnicą, ponieważ jest naprawdę wymagający i nie wiem jak nam pójdzie i ile czasu zajmie przygotowanie do niego, ale mam ogromną nadzieję, że jesienią będziemy mogli pochwalić się czymś ekstra.

A skoro już mówimy o czymś ekstra, czas na nowości kosmetyczne: markę Lumene. Testuję ich kosmetyki dopiero od półtora tygodnia, ale już mogę powiedzieć, że jestem z nich zadowolona. Chcę sprawdzić, jak na dłuższą metę zadziałają na mojej twarzy i niebawem opiszę moje wnioski.

lumene

Na koniec mam kilka słów o nowym sezonie Gry o tron, który oczywiście oglądamy w każdy poniedziałek. Wszystko w tym sezonie dzieje się naprawdę szybko, jest sporo akcji i naprawdę widać, że serial zmierza do końca. Fajnie, że dużo się dzieje, jestem ciekawa przede wszystkim, jak rozwinie się znajomość Jona Snow i matki smoków, chociaż coraz ciekawszy wydaje się również wątek Brana, szczególnie biorąc pod uwagę teorie narastające wokół Trójokiej Wrony. Z jednej strony nie lubię, kiedy dobre seriale się kończą, ale z drugiej, naprawdę nie mogę doczekać się rozwiązania tych wszystkich wątków! A osobom, którym w głownie nie tylko seriale, ale przede wszystkim wakacyjny wypoczynek i podróże, przypominam tekst „Wakacyjne wyjazdy dla fanów Gry o tron„.

A Wam jak minął lipiec? Gdzie byliście, co widzieliście, co Was zachwyciło?  • Czekam na wnioski na temat kosmetyków, pozdrawiam ciepło 🙂

  • fanka GoT 😀 też oglądam i powiem, że w końcu od 3 odcinka zaczyna być interesująco:)

  • Melduję Gotowość

    Nie widziałam ani jednego odcinka Gry o tron więc może sierpień okaże się dobrym miesiącem, aby to nadrobić 🙂

  • Gra o tron jest zdecydowanie hitem <3 Ale moim ulubieńcem jest też moja wczorajsza wycieczka po powiecie hajnowskim (tereny Puszczy Białowieskiej) – bardzo mi się podobają te wschodnie tereny <3

  • Maluch w domu

    Cały lipiec na urlopie, trochę przeglądania ofert pracy, spontaniczny wypad nad morze, gdzie z jednego dnia zrobiły się dwa, trochę wypraw z dziećmi po okolicach i przeleciało.

  • Też się czuje mega zmotywowana i zainspirowana po SeeBloggers:D