Kwietniowe HOT&NOT

Kwietniowe HOT&NOT
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Latest posts by Paula (see all)

Kwiecień, jako pierwszy miesiąc od dłuższego czasu, minął mi pod znakiem blogowania, ale nie tylko. Z końcem tego miesiąca postanowiłam zrobić małe podsumowanie i pokazać Wam najfajniejsze i najgorsze rzeczy w trzech kategoriach. Zaczynajmy!

BEAUTY

HOT: Pomadki K’Lips od Lovely

 

#lovely #lovelycosmetics #lipstick #klips #milkybrown #loveit #musthave

Post udostępniony przez Paula 🎀 (@paula.traub)

Jak mogliście dowiedzieć się z postu o tym, co warto kupić na promocji w Rossmannie oraz z recenzji paletki Lovely, bardzo lubię kosmetyki tej firmy. Okazuje się, że ich pomadki nie ustępują jakością droższym odpowiednikom. Pierwszą z nich kupiłam kilka miesięcy temu, w kwietniu w końcu zdecydowałam się na drugą i nie żałuję. Za jakiś czas na blogu pojawi się ich recenzja.

NOT: Promocja w Rossmannie

Niestety, w tym roku klientki Rossmanna przeszły same siebie. Wystarczyło wejść do drogerii, żeby zobaczyć, że masa fajnych babek na czas wyprzedaży zamieniła się w bydło, które nie potrafi się zachować. W internecie roi się od relacji osób, które były świadkiem samowolnego grzebania w sklepowych szufladach, a nawet bójek o ostatnie sztuki produktów. Chyba krótszy niż zwykle czas promocji i dodatkowa zniżka dla klubowiczów to było już za dużo dla niektórych.

Kultura

HOT: „Dzieciak rządzi”

 

Pierwsze zwiastuny mnie zachwyciły, ale trochę bałam się, że zawierają wszystkie zabawne fragmenty filmu. Na szczęście jednak się nie zawiodłam — wyszłam z kina zachwycona. Nowa animacja Dream Works’a jest prawie tak dobra, jak mój ukochany Zwierzogród!

NOT: Wszystkie pozostałe premiery kinowe

Niestety, wspomniany wyżej „Dzieciak…” był w kwietniu jedynym filmem, który miałam ochotę obejrzeć w kinie. Premier, a szczególnie tych w miarę interesujących, było w ubiegłym miesiącu naprawdę bardzo mało. Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi — przecież byli „Szybcy i wściekli”! Niestety, akurat to nie film dla każdego.

Blogosfera

HOT: Pen Pals Community Poland

Moje spotkanie z Pen Pals Community Poland było właściwie przypadkowe, ale bardzo się cieszę, że się wydarzyło! Blog prowadzony przez Darię ma tak ciekawą i nietypową tematykę, że z przyjemnością czytam wszystkie teksty po kolei.

NOT: Niepotrzebny szum wokół DEYNN (na Pudelku)

Nie czytam bloga DEYNN (w ogóle jakiegoś prowadzi?), a na Facebooku lubię ją tylko dlatego, że imponuje mi jej przemiana, jest dla mnie inspiracją i podoba mi się wizualnie, jako dziewczyna. Jednak kiedy widzę kolejne artykuły o niej na Pudelku, nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Jeśli ktoś chce czytać o jej życiu, to obserwuje jej profil — po co powielać informacje, które publikuje, na Pudelku? Wiem, że to portal plotkarski, ale serio, czy redaktorzy nie mogliby ograniczyć się do plotek i sensacji, które mają w nagłówku, zamiast pisać o tym, co a) mało kogo interesuje, b) wszyscy przeczytali już gdzie indziej i c) dotyczy osoby generalnie mało znanej?

To tyle, jeśli chodzi o kwiecień. A jakie są Wasze hot&not w tym miesiącu?