TOP 5 najlepiej ubranych postaci z seriali.

TOP 5 najlepiej ubranych postaci z seriali.
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, kocia mama i przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula
Ponad rok temu (!) opublikowałam na blogu ranking top 5 serialowych zdzir. Postanowiłam dzisiaj, po dość długiej przerwie od podobnych zestawień, podzielić się z Tobą kolejnym serialowym top 5. Dzisiaj na tapetę bierzemy najlepiej, a tak naprawdę najbardziej interesująco, nietypowo i ekstrawagancko ubrane serialowe babeczki.

moda z seriali

5. Carrie Bradshaw — Seks w wielkim mieście (Seks and the City)

carrie bradshaw style seks and the city
Przyznaję się bez bicia, że nie oglądałam Seksu w wielkim mieście, ale mimo to jestem świadoma, jak kolorowym ptakiem była Carrie. Nie można jej odmówić odwagi w dobieraniu strojów i oryginalności. Mimo, że stała się prawdziwą legendą, postanowiłam posadzić ją na piątym miejscu. Czas ustąpić miejsca młodszym koleżankom!

4. Eleanor — The Royals

eleanor style the royals
Angielska księżniczka nie ma w zwyczaju wyglądać elegancko, ładnie, czy schludnie. W jej szafie nie brakuje za to mrocznych i wyzywających strojów, które wyjątkowo jej pasują. Ku niezadowoleniu swojej matki — królowej — oraz reszty rodziny królewskiej, a nawet poddanych, Eleanor pokazuje się głównie w obcisłych, kusych strojach, do tego bez bielizny. 

3. Chanel 3 — Królowe krzyku (Scream Queens)

chanel 3 scream queens
Chanel 3 jest wyjątkową postacią nie tylko ze względu na dziwaczne stroje. To córka seryjnego mordercy, niezdolna do odczuwania emocji. Zawsze ma na głowie nauszniki — to jej znak rozpoznawczy, który sprawia, że jej ekstrawaganckie stylizacje wyglądają jeszcze bardziej nietypowo. Łączy je zarówno z eleganckimi sukienkami, jak i prostymi koszulkami, które jednak nosi bardzo rzadko. Jej pozycja społeczna wymaga, aby zawsze wyglądała perfekcyjnie, co zazwyczaj jej wychodzi. 

2. Blair Waldorf — Plotkara (Gossip Girl)

blair waldorf style gossip girl
Blair Waldorf na przestrzeni kilku kolejnych sezonów Plotkary przeszła ogromną metamorfozę. Z grzecznej uczennicy w ciągu dziesiątek odcinków serialu przekształciła się w piękną, seksowną kobietę. Zarówno „wczesna”, jak i „późna” Blair ma swoje wady i zalety, tak czy inaczej udało jej się zrewolucjonizować pozaserialowe wybiegi i spopularyzować między innymi podkolanówki, kolorowe rajstopy i ozdoby do włosów. 

1. Chanel 5 — Królowe krzyku (Scream Queens)

chanel 5 style scream queens
Chanel 5 to moja faworytka. Jest karykaturą samej siebie — nosi proste spódnice, ogromne kolorowe futra, które podkreślają jej i tak już dość krągłą figurę, oraz diademy i opaski na włosy z uszami kota. Ma styl, który naśladują nastolatki na całym świecie — łączy ze sobą elementy, które ani trochę do siebie nie pasują, ale dzięki pewności siebie potrafi wyglądać w nich całkiem nieźle (nawet, jeśli trochę zabawnie). Zarówno scenarzystom i stylistom, jak i aktorce należą się brawa za stworzenie i wykreowanie tak barwnej postaci. 
A Ty masz swoje serialowe ulubienice w dziedzinie mody? 
Może opierasz swój styl na stylu jakiejś postaci? 
A może zupełnie nie zwracasz uwagi na stylizacje w serialach? 
Jeśli znasz seriale, w których przykłada się dużą wagę do wyglądu postaci, a bohaterowie są oryginalnymi, barwnymi ptakami — koniecznie daj mi znać! 🙂 

Jeśli Ty też prowadzisz bloga, zajrzyj do mojej facebookowej grupy dla rozwijających się blogerów 🙂 Możesz również polubić mnie na Facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi postami i innymi informacjami 🙂