TOP 5 pięknych teledysków.

TOP 5 pięknych teledysków.
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, fanka seriali, kocia i psia mama, przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula

Latest posts by Paula (see all)

Nietrudno zauważyć, że uwielbiam rankingi. Wybranie swojego TOP 5 wymaga zastanowienia się nad tym, co rzeczywiście najbardziej lubię i cenię — zawsze jest to ciekawe doświadczenie, któremu poświęcam trochę czasu. Dzisiaj chciałabym pokazać Ci teledyski, które uważam za najpiękniejsze. Uwielbiam, kiedy są czymś więcej, niż filmikiem pod piosenkę, więc na pewno znajdziesz w nich ciekawie opowiedzianą historię i piękne zdjęcia. Zapraszam!

5. Lady Gaga ft. Beyonce — Telephone

Lady Gagi można nie lubić, można uważać ją za dziwaczną, ale absolutnie nie można odmówić jej pomysłowości i oryginalności. Dziesięciominutowy teledysk do „Telephone” kumuluje w sobie same dobre rzeczy — dziwaczne stroje, fajne ujęcia i niezłe układy taneczne. Poza tym piosenka wpada w ucho. 

4. Adam Lambert — Another Lonely Night

W tym teledysku podoba mi się różnorodność stylów i scenariusz, który trzyma się kupy. Zdjęcia i scenografia są naprawdę piękne. Lambert w swojej trochę retro stylówce i z ogromnym talentem wokalnym (chyba nie bez powodu zastąpił Freddy’ego!) robi świetne wrażenie. 

3. Justin Timberlake — Mirrors

Nie ma nic piękniejszego, niż lata 60. XX wieku, dlatego urzekł mnie już początek teledysku. To kolejna długa, trochę wzruszająca historia, na którą patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Jeśli mam oglądać teledyski, to tylko takie!

2. Jamal — Defto

Trochę to kwestia piosenki, do której mam sentyment z powodów prywatnych, a trochę zasługa kolorowego, szalonego teledysku. Ten kilkuminutowy filmik po prostu mnie zafascynował. Chyba trochę nietypowa, jak na polską muzykę forma i trzymająca się kupy historia zasługuje na drugie miejsce.

1. Rihanna ft. Calvin Harris

Cóż mogę powiedzieć? Ujęcia są piękne, stylizacje odważne i inspirujące, a muzyka momentami hipnotyzująca. To „Defto” na światową skalę, tylko trochę bardziej mroczne, z dodatkiem ubrań w stylu retro i świetnego wokalu Rihanny.

A Ty masz swoje ulubione teledyski? 
Lubisz historie towarzyszące muzyce, czy wolisz po prostu słuchać? 
Jak wyglądałoby Twoje TOP 5? 

Jeśli Ty też prowadzisz bloga, zajrzyj do mojej facebookowej grupy dla rozwijających się blogerów 🙂 Możesz również polubić mnie na Facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi postami i innymi informacjami 🙂