TOP 5 duetów z „Gry o tron”.

TOP 5 duetów z „Gry o tron”.
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, kocia mama i przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula
Stało się — jakiś czas temu skończyłam oglądać „Grę o tron” i wreszcie mogę w spokoju, bez obaw przed spojlerami (hahaha!) czekać na nowy sezon. A żeby umilić to oczekiwanie zarówno sobie, jak i Tobie, postanowiłam stworzyć ranking moich ulubionych duetów. Będzie ciekawie!
*w zestawieniu pojawiają się spojlery. 
gra o tron stark

5. Missandei + Szary Robak / Daenerys + Drogo

gra o tron daenerys

Nie mogłam się zdecydować, a więc obydwie pary postanowiłam umieścić na piątym miejscu. Khal i jego Khaleesi darzyli się prawdziwą miłością (mimo słabych początków), co było równie słodkie, jak zauroczenie chłopca-nie-chłopca najnowszą służącą Daenerys. 

4. Jaime + Brienne

gra o tron jaime brienne
Dość typowa i przewidywalna więź połączyła tych dwoje: ona, chociaż powinna była zabić skurczybyka, dzielnie go pilnuje; on ratuje ją z rąk paru bałwanów i niedźwiedzia. Niby nic między nimi nie zaszło, ale przecież nawet ślep zobaczyłby, jak na siebie patrzyli przy pożegnaniu!

3. Littlefinger + Varys

gra o tron varys littlefinger
Któż z nas nie kocha ich przyjacielskich pogawędek? Osobno Petyr i Varys nie są równie atrakcyjnymi postaciami, jak w duecie (pomimo bardzo kolorowej osobowości, jaką jest Tyrion Lannister podróżujący przez jakiś czas u boku Lorda Varysa). 

2. Joffrey + Sansa

gra o tron joffrey sansa
Muszę się przyznać, że pokochałam blondasa jeszcze zanim zaczęłam oglądać serial. Tyle się o nim naczytałam w internecie, że nie mogłam przejść koło niego obojętnie. Uwielbiam sposób, w jaki Sansa próbuje przypodobać się przyszłemu mężowi i nie mogłam wytrzymać ze śmiechu, kiedy w końcu zaczęła zdawać sobie sprawę, jak bardzo jest z nim coś nie tak. 
Werble!

1. Tyrion + Bronn

gra o tron tyrion lannister bronn hipster
Przyjaźń, która urodziła się w absurdalny sposób i wytrzymała bardzo długo (zważywszy na to, że w międzyczasie większość bohaterów zdążyło stracić swoich przyjaciół) wydała mi się najbardziej godną na zajęcie zaszczytnego pierwszego miejsca. Sceny z tymi dwoma były dla mnie najzabawniejszymi w serialu. Co prawda to Karzeł jest moją ulubioną postacią (a internety tak nim straszą!), ale uważam, że Bronn kradnie mu wszystkie wspólne momenty! 

A jakie są Twoje ulubione duety z „Gry o Tron”? 
Którą postać lubisz najbardziej, a za którą nie przepadasz? 
A może w ogóle nie oglądałeś serialu i trafiłeś tutaj przypadkiem? 😉 

Jeśli Ty też prowadzisz bloga, zajrzyj do mojej facebookowej grupy dla rozwijających się blogerów 🙂 Możesz również polubić mnie na Facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi postami i innymi informacjami 🙂