Zbiór najważniejszych jesiennych rad!

Zbiór najważniejszych jesiennych rad!
Paula

Paula

Miłośniczka pisania, pasjonatka planowania imprez, kocia mama i przyszła żona. Blogerka, edytorka, korektorka, fotografka, graficzka: w blogowym świecie — człowiek orkiestra.
Paula
Jesień trwa w najlepsze, jakby nigdy miała się nie skończyć i chciałoby się, żeby była niewyczerpanym tematem dla blogerów. Niestety, istnieje ograniczona liczba postów, które można opublikować na temat tej pory roku. Nadszedł czas na ostateczne podsumowanie jesieni i przyłożenie się do cieszenia się tą porą roku, a nie tylko pisania i czytania o tym, jak to zrobić! 🙂 

Tak się złożyło, że temat jesieni w tym roku pojawiał się na moim blogu już kilka razy, więc stwierdziłam, że czas to podsumować. Znajdziecie tutaj wszystko, co trzeba wiedzieć o przetrwaniu jesieni z uśmiechem, oraz to, co szczególnie polecam na tą porę roku. Bez rozgadywania się, zaczynamy. 
Ważne, chociaż trochę ogólnikowe rady dotyczące jesieni znajdziecie w poście „Jak przetrwać jesień z uśmiechem?”. Przypominam tam o najistotniejszych rzeczach, o których trzeba pamiętać o tej porze roku, a najlepsze jest to, że każdy może dostosować to do siebie. 
Co możesz zrobić jesienią dla siebie, jak zapewnić sobie trochę rozrywki i pozytywnego myślenia? Przeczytasz o tym w poście „Jesień da się lubić!”. Każdy znajdzie tutaj dla siebie coś oczywistego, o czym pewnie zapomniał, a co naprawdę potrafi poprawić humor. 
Kwestia jesiennego jedzenia została potraktowana przeze mnie trochę po macoszemu, ale pojawiła się na blogu. Możesz przeczytać co nieco na ten temat w poście „Co jeść jesienią?”.
Jeśli masz ochotę na trochę rozrywki, szczerze polecam post „Na co do kina? Jesień 2015”, w którym wymieniłam najbardziej interesujące — moim zdaniem — premiery ostatnich tygodni. 
Myślisz, że to koniec? Nie! Przy okazji jesiennej przypominajki chciałabym odświeżyć również kilka starszych postów, które mogą się przydać w najbliższym czasie 🙂 
Pozostając w temacie rozrywki: jeśli wolisz oglądać filmy w domu, koniecznie zerknij na „TOP 5 filmowych rozczarowań”. Mam też coś dla fanów seriali: „TOP 5 serialowych zdzir”, jeśli lubisz postacie negatywne (mimo to uwielbiane przez wiele osób!), oraz „Scream Queens — o co tyle krzyku?” — minirecenzja serialu, który z każdym odcinkiem staje się coraz lepszy!
Jako, że zbliżają się Andrzejki, święta i Sylwester — a co za tym idzie, wielkie imprezy, oraz zakupowy szał podczas kupowania kreacji i prezentów — świetnym pomysłem będzie przypomnienie sobie postu „5 sposobów, jak oszczędzać na zakupach + 5 rad, na co uważać na promocjach!”. Później warto zerknąć także na „6 rad, jak przygotować się na studniówkę (albo sylwestra!).” i „Idealna torebka na imprezę i co do niej włożyć.”

Który ze starych postów najbardziej Ci się przyda? 
A może, po ich prześledzeniu, widzisz, że zapomniałam o jakiejś cennej jesiennej radzie? 

Post (trochę naciągany, wiem!) powstał w ramach wyzwania u CzekoAdy
a grafika dzięki graficznemu kreatorowi scen Madl-len.